• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
مقالات

آرشیو آموزش های خلاقانه :

کیف رنگی رنگی

کیف رنگی رنگی

تاریخ درج مطلب : 1395/07/14

 

یک دست بودن رنگ هم گاهی خوب نیست و ممکن است برایتان خسته کننده باشد شما برای اینکه رنگ و ایده جدیدی خلق کنید باید جور دیگری به داشته هایتان نگاه کنید طوری که هرگز قبلا به آن فکر نکرده بودید. نخ های گلدوزی علاوه بر اینکه می توانید با آن گلهای رنگی بدوزید و لباس خود را رنگارنگ کنید می توانید منگوله درست کرده و وسایل دیگر خود را تزیین کنید. مثل کیف!

چارق  مرجع صنایع دستی و دست سازه های خلاقانه ، امروز برایتان ایده ای رنگی آماده کرده است لطفا به ادامه آموزش توجه بفرمایید.

وسایل مورد نیاز :

  •  قیچی
  •  نخ گلدوزی به رنگ های مختلف
  • کیف

 

روش کار:

ابتدا نخ ها را که به صورت بسته بسته هست یکی را انتخاب کنید بسته را باز کرده و به اندازه تقریبا 8 سانتی متر دو تا نخ آماده کنید با یکی کل نخ را از وسط ببندید و با دیگری مثل تصویر زیر نخ بسته را تا زده و دوباره آنرا با نخ گره بزنید.

آخر کار را با قیچی کات کنید تا شکل منگوله به دست آید. این کار را به تعداد منگوله مورد نیاز و به رنگ های مختلف تکرار کنید سعی کنید رنگ ها با هم هماهنگی داشته باشند و با سلیقه کنار هم قرار گیرند.

 

 

 

 

این آموزش تنها یک آموزش نبود بلکه ما می خواهیم ذهن شما بازتر شده تا به تزیینات بیشتر با منگوله فکر کنید اینکه کجاها می توان از این تزیینات استفاده کرد بستگی به خلاقیت شما دارد.

 

3772

نظرات کاربران

تا کنون کاربری برای این مورد نظری ثبت نکرده است. شما اولین نفر باشید.
بازگشت به آرشیو مقالات آموزشی

چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق