• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
مقالات

آرشیو آموزش های خلاقانه :

 تزیین فنجان

 تزیین فنجان

تاریخ درج مطلب : 1395/07/15

فنجان های ساده شاید به مرور زمان برایتان روزمره و ناخوشایند شود تزیین فنجان توسط خودتان می تواند راهی باشد تا فنجانی نو و متفاوت داشته باشید در آموزشهای قبلی خود در مورد دکوپاژ مهارت هایی اولیه را یاد گرفتید در این آموزش نیز از دکوپاژ بهره خواهیم برد. روشی که در این جا برایتان توضیح خواهیم داد با آن می توانید رنگ آمیزی به شکل آبرنگ برای فنجانتان طرح کنید. روش کار بسیار ساده است با این روش حتی می توانید هزاران هزار طرح نو و جالب و خلاقانه روی فنجان اجرا کنید. امروز در چارق ( مرجع آموزش و فروش صنایع دستی و دستسازه های ایرانی ) شما را به دیدن این آموزش دعوت می کند.

وسایل مورد نیاز :

  •        چسب بیندر
  •        دستمال کاغذی طرحدار
  •        قلم مو

 

روش کار:

ابتدا از خشک بودن و همچنین نداشتن چربی روی فنجان مطمئن شوید سپس دستمال کاغذی را به اندازه های دلخواه برش بزنید و  سعی کنید طرح های مختلفی از دستمال کاغذی را مورد استفاده قرار دهید. سپس یک لایه چسب بزنید و بعد از آن دستمال کاغذی های برش داده را مثل تصویر روی فنجان قرار داده و دوباره یک لایه چسب بر روی دستمال ها با استفاده از قلم مو بزنید.

 

 

 

 

صبر کنید تا کاملا خشک شود اگر فکر می کنید چسب به اندازه کافی روی دستمال قرار نگرفته می توانید دوباره چسب بزنید و بعد از خشک شدن فنجان را بشویید. در شست شوی دائمی دقت داشته باشید که از اسکاج های زبر و سیم ها ی ظرف شویی استفاده نکنید.

 

 


 

3975

نظرات کاربران

فاطمهفاطمه ( 1396/02/06 )
عالی بود مرسی

بازگشت به آرشیو مقالات آموزشی

چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق