• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
مقالات

آرشیو آموزش های خلاقانه :

آموزش تزیین دستمال سفره

آموزش تزیین دستمال سفره

تاریخ درج مطلب : 1395/08/04

نقاشی سیاه و سفید  بر رویی دستمال سفره

قبلا آموزشی داشتیم که تزیین دستمال سفره به سبک آبرنگی و ابری بود در اینجا آموزشی بسیار ساده تر از آن خواهیم داشت که در عرض چند دقیقه می توانید طرح خود را بزنید و طرحی نو در اندازید .

لوازم مورد نیاز :

دستمال ترجیحا سفید

ماژیک مخصوص پارچه

خط کش

آموزش دستمال سفرهروش کار:

اول از همه به این نکته اشاره می کنیم که لوازم مورد نیاز بیشتر به سلیقه و نوع طرح شما نیز بستگی دارد برای مثال اگر شما بخواهید طرح هایی مثل اشکال هندسی روی دستمال سفره خود داشته باشید مطمئنا نیاز به شابلون نیز خواهید داشت.

و اما روش کار, ابتدا طرحتان را انتخاب کنید در اینجا طرح چهارخانه و توپی شکل آموزش داده خواهد شد. برای اینکه طرحتان نظم خاصی داشته باشد با خط کش می توانید چند سانت چند سانت نشانه گذاری کنید و سپس توپی ها را با استفاده از ماژیک رسم کنید. برای رسم طرح چهارخانه نیز روال کار به همین صورت است ابتدا با خط کش اندازه گیری و نشانه بزنید سپس خطوط نشانه گذاری شده را به هم وصل کنید.

شما می توانید برای سفره های مختلفی که می چینید مثلا برای صبحانه و ناهار و شام و حتی عصرانه های دوستانه طرح های متفاوتی خلق کنید و همه را از مهارتها و سلیقه بی نظیر خود شگفت زده کنید  این یکی از آسانترین آموزش های چارق است که با در آن تنها از ایده ای خلاقانه استفاده شده است . 

 

 

 

 

 

شما هم اگر آموزشی دارید برای ما به آدرس info@charogh.com  ایمیل کنید تا با نام خودتان در چارق ( مرجع آموزش و فروش صنایع دستی و دستسازه های خلاقانه ایران)  قرار داده شود . 

 

4396

نظرات کاربران

تا کنون کاربری برای این مورد نظری ثبت نکرده است. شما اولین نفر باشید.
بازگشت به آرشیو مقالات آموزشی

چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق