• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
مقالات

آرشیو آموزش های خلاقانه :

سه ایده برای کادوکردن هدیه ولنتاین

سه ایده برای کادوکردن هدیه ولنتاین

تاریخ درج مطلب : 1394/10/28

هدیه دادن روشی برای ابراز محبت است، بهانه ایست برای محکم شدن رابطه‌ها و بیان احساسات؛ هدیه دادن دارای اثر شگفت انگیزی است که گوش، چشم و قلب افراد را تسخیر خودش می کند. هدیه دادن هنر است و کادوپیجی هم همین طور. همه ما ساعتها وقت صرف می کنیم تا هدیه ای زیبا تهیه کنیم اما در نهایت اون هدیه زیبا را در کادوپیچی کلیشه و ساده به فرد تحویل می دهیم در صورتی که می توان با وسایلی ساده که به راحتی در دسترس هستند همراه با کمی خلاقیت، اثر هدیه دادن را چندین برابر کنیم . امروز با چارق  مرجع صنایع دستی و دست سازه های خلاقانه  برای شما سه ایده برای کادوپیچ هدیه هاتون داریم که با توجه به نزدیک شدن روز ولنتاین می تونه کمک زیادی برای دوستان علاقه مند باشه . 

ایده اول همان طور تصاویر کاملا گویا هستند می تونید جعبه هدیه را ابتدا کادو نموده و سپس با استفاده از برش کاغذهای رنگی به شکل مستطیل های باریک و چیدن و چسباندن آنها به صورتی که در تصاویر می بینید، کادوپیج زیبا و مرتبطی را داشته باشید. 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

ایده دوم هم مانند ایده اول، ابتدا هدیه را با کاغذ کادویی که در اینجا دارای طرح راه راه قرمز است کادوپیچ می کنیم و سپس از کاغذ کادویی دیگر با رنگ متضاد می توان قلب هایی در سایزهای متفاوت به صورت نیمه برش و تا داد . این کادوپیج مورد علاقه من هم هست . 


   

 

 

در ایده ی کادوپیج سوم هم بعد از کادوپیچ کردن هدیه به صورت عادی و ساده می توان از قلب های رنگی برای تزئین آن استفاده نمود.با استفاده از چسب دو رو ی بیرنگ می توان این کار را براحتی انجام داد . 

 

  

امیدوارم که از این سه ایده خوششتون اومده باشه و بتونید استفاده کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز هستیم . 

4568

نظرات کاربران

تا کنون کاربری برای این مورد نظری ثبت نکرده است. شما اولین نفر باشید.
بازگشت به آرشیو مقالات آموزشی

چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق