• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
مقالات

آرشیو آموزش های خلاقانه :

آموزش ساخت کیف آرایش

آموزش ساخت کیف آرایش

تاریخ درج مطلب : 1394/11/27

آموزش ساخت کیف آرایش با طرح استیکر قلب

حتما از استیکری که چشماش مثل قلبه استفاده کردید و این زمانی بوده که حس خوبی به طرف مقابلتون داشته باشید. با چارق  مرجع صنایع دستی و دست سازه های خلاقانه  امروز طرحی که برای کیفمون درنظر گرفتیم طرح همین استیکره که با دیدن اون حس خوب براتون به ارمغان بیاد.

وسایل مورد نیاز:

  1. زیپ
  2. قیچی
  3. چسب
  4. چاقوی برش
  5. کاسه یا بشقاب
  6. پارچه چرمی  به رنگ های زرد، صورتی، سیاه و سفید
  7. یراق جفتی

آموزش ساخت:

ابتدا پارچه زرد رنگ را بر می داریم و با استفاده از بشقاب یا کاسه ایی که داریم قالب گردی صورت را برش می زنیم که به اندازه 8-9 cm می باشد که به دو عدد از این قالب نیاز داریم.

 

روی یکی از قالب های صورت مطابق شکل برای زیپ روزنه ایی باز می کنیم که به عرض 1.2cm و به طول 7cm می باشد.سعی کنید زیپی به همین اندازه استفاده کنید یا اینکه می توانید طول پنجره را با زیپی که دارید مطابقت دهید.

زیپ را با چسب به پارچه بچسبانید و بعد از اینکه کاملا خشک شد اطراف زیپ را کوک بزنید که من به شما پیشنهاد می کنم از چرخ خیاطی برای این کار استفاده کنید.

دو قطعه از پارچه مشکی رنگ و سفید رنگ  که به ترتیب به اندازه های 11 در 3.4 و 12 در 3.4 cm برای دسته کیف برش می زنیم و آن ها به شکل روبروی هم می چسبانیم و بعد از اینکه کاملا خشک شد اطراف آن را کوک می زنیم و یراق جفتی را به آن متصل می کنیم.

در این مرحله قالب چشم هایی که به شکل قلب هستند را از پارچه قرمز رنگ برش می زنیم و از پارچه مشکی رنگ قالب لب را برش می زنیم. این قالب ها را مطابق شکل بر روی صورت می چسبانیم و سپس اطراف را کوک می زنیم.

در این مرحله دو قالب صورت را روی یکدیگر می گذاریم و با گیره روی هم نگه میداریم و سپس با چرخ آن ها را می دوزیم و بند کیف را در نهایت به گوشه آن کوک می زنیم.

کیف ما آماده شده است .شما می توانید استیکر مورد علاقه خودتان را طراحی کنید و بسازید و از کیف دست ساز خود استفاده کنید.

 

 

3684

نظرات کاربران

تا کنون کاربری برای این مورد نظری ثبت نکرده است. شما اولین نفر باشید.
بازگشت به آرشیو مقالات آموزشی

چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق