• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
هنرمندان چارق

هنرمندان چارق :


قبله

قبله

سمیه و فاطمه قبله از سال 1390 تولید آثار هنری خود را در قالب پوشاک ، کیف ، کالای خواب و عناصر دکوراتیو با نام هنری قبله آغاز نمودند . 

قبله با تکیه بر طرح های خاص و هنرمندانه آفرینندگان آن در طی این سالها  کورد توجه بسیاری از مخاطبان هنردوست گشته است . استفتده از مواد با کیفیت و روش های روز آمد چاپ در کار طرح های منحصر به فرد تولیدات قبله را از محصولات دیگر متمایز می سازد. 

در تولبد آثار از مدیوم های طراحی ، نقاشی ، خوشنویسی و طراحی گرافیک به کار رفته که به صورت سفارشی و به نعداد محدود تولید می شوند. این امر موجب شکل گیری ذائقه هنری خاصی شده است که لمس آن در اشیاء و پوشاکی که هر روز با آن سروکار داریم تجربه ای نو از آمیختگی هنر با زندگی روزمره است . 

در تولید محصولات سری کالای خواب قبله از مرغوب ترین انواع پارچه مبلی و کوسنی قابل شستشو به همراه طرح های خاص و متنوع استفاده شده است . 

چاپ به کار رفته روی پارچه با رنگ های ثابت و درخشان از بروزترین تکنیک های چاپ روی منسوجات است . قبله همچنین علاوه بر تولیدات معرفی شده ، کالاهی خواب دلخواهتان به صورت سفارشی و هماهنگ با فضای داخلی و دکوراسیون شما ، طراحی و تولید می کند . 


تولیدات :
تاپ نیم تنه خوشنویسیست کراوات و پوشت طرح سنتی تاپ نیم تنه طرح سنتی تاپ نیم تنه فریدا کالو کراوات و پوشت سنتیجلیقه طرح سنتی و خوشنویسیشال سنتی دامن طرح خوشنویسیست کراوات و پوشت سنتیتاپ نیم تنه سنتی و خوشنویسی ست کراوات و پوشت خوشنویسیکراوات و پوشت طرح ایرانی و سنتی ست کراوات و پوشت خوشنویسی ست شال و کوله پشتی شال و کوله پشتی سنتی

بازگشت به آرشیو هنرمندان
چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق