• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
هنرمندان چارق

هنرمندان چارق :


سفال و سرامیک فرجام

سفال و سرامیک فرجام

امیر فرجام ۲۸ ساله دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه هنر تبریز در رشته هنرهای اسلامی گرایش سفال و سرامیک است و به عنوان کارآفرین برتر دانشگاه که توانسته ۱۵ هنرمند را تحت عنوان برند خود با نام "فرجام" و در کارگاهی که دانشگاه در اختیار او گذاشته مشغول به کار کند.
به گفته‌ی این هنرمند: سعی کردم رویکرد جدیدی در صنایع دستی ایجاد کنم تا نسل امروز راحت‌تر بتوانند با صنایع دستی ارتباط برقرار کنند به همین دلیل از تکنیک تصویرسازی و چاپ به روی سرامیک استفاده کردم و به واسطه این تکنیک تنوع رنگ و طرح را می‌توانم به شکل بهتری روی سرامیک داشته باشم. نحوه‌ی ساخت کارهایم اینگونه است که سرامیک و سفال را با همان مواد گِل سفید می‌سازیم و در کوره می‌پزیم‌، سپس به آن لعاب می‌زنیم و دوباره در کوره می‌پزیم. در مرحله‌ی سوم که تکنیک چاپ ترنسفر است‌ و در سرامیک کاملا تخصصی است روی کارها اجرا می‌کنیم و یکبار دیگر کار را در کوره در دمای ۸۰۰ درجه می‌پزیم.
و در اخر در خطاب به هنرمندان و هنردوستان عزیز می گویم;اهمیت ندارد که در چه هنری تخصص داشته باشید، مهم به کار گیری ذوق و سلیقه توام با پشتکاردر راستای نو اوری و خلق اثری متفاوت خواهد بود. در این مسیر صبر و شکست‌ناپذیری دو اصل جدایی نا‌پذیر است. پیروزو پایدار باشید.


تولیدات :
جاشمعی سنتی گل قرمزیست چایخوری دستساز سنتی انار سرامیکی سنتی کاسه سرامیکی سنتی مرغ و خروس سرامیکی سنتیست بشقاب و انار سنتی ظرف گلدار سنتی پرنده کاسه فیروزه ای ظرف شمسه سنتیظرف سرامیکی سنتی پرنده انار سرامیکی سنتی ست پرنده و انار سرامیکی سنتیبشقاب سرامیکی سنتیماگ گل قرمزست پرنده و انار سرامیکی سنتیست چایخوری دستساز سرامیکیکبوتر سرامیکی سنتی گل سرخی  ست ظروف چهارپر سنتی ظرف سرامیکی سنتیشمسه سنتی گلسرخیمرغ و خروس سرامیکی سنتیظرف سرامیکی سنتیکاسه سرامیکی سنتیمرغ و خروس سنتی گلسرخیست چایخوری سنتیکبوتر سرامیکی سنتی آبیکبوتر سرامیکی سنتی سبزجاشمعی دو پرنده سنتیکبوتر سرامیکی سنتی ظرف سرامیکی پرنده سنتیست چایخوری سنتی

بازگشت به آرشیو هنرمندان
چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق