• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
هنرمندان چارق

هنرمندان چارق :


سفال و سرامیک فرجام

سفال و سرامیک فرجام

امیر فرجام ۲۸ ساله دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه هنر تبریز در رشته هنرهای اسلامی گرایش سفال و سرامیک است و به عنوان کارآفرین برتر دانشگاه که توانسته ۱۵ هنرمند را تحت عنوان برند خود با نام "فرجام" و در کارگاهی که دانشگاه در اختیار او گذاشته مشغول به کار کند.
به گفته‌ی این هنرمند: سعی کردم رویکرد جدیدی در صنایع دستی ایجاد کنم تا نسل امروز راحت‌تر بتوانند با صنایع دستی ارتباط برقرار کنند به همین دلیل از تکنیک تصویرسازی و چاپ به روی سرامیک استفاده کردم و به واسطه این تکنیک تنوع رنگ و طرح را می‌توانم به شکل بهتری روی سرامیک داشته باشم. نحوه‌ی ساخت کارهایم اینگونه است که سرامیک و سفال را با همان مواد گِل سفید می‌سازیم و در کوره می‌پزیم‌، سپس به آن لعاب می‌زنیم و دوباره در کوره می‌پزیم. در مرحله‌ی سوم که تکنیک چاپ ترنسفر است‌ و در سرامیک کاملا تخصصی است روی کارها اجرا می‌کنیم و یکبار دیگر کار را در کوره در دمای ۸۰۰ درجه می‌پزیم.
و در اخر در خطاب به هنرمندان و هنردوستان عزیز می گویم;اهمیت ندارد که در چه هنری تخصص داشته باشید، مهم به کار گیری ذوق و سلیقه توام با پشتکاردر راستای نو اوری و خلق اثری متفاوت خواهد بود. در این مسیر صبر و شکست‌ناپذیری دو اصل جدایی نا‌پذیر است. پیروزو پایدار باشید.


تولیدات :
مرغ و خروس سنتی گلسرخیست چایخوری سنتیانار سرامیکی سنتی کبوتر سرامیکی سنتی آبیشمسه سنتی گلسرخیست چایخوری سنتیکاسه سرامیکی سنتی ست ظروف چهارپر سنتی ست چایخوری دستساز سرامیکیکاسه فیروزه ای کبوتر سرامیکی سنتی مرغ و خروس سرامیکی سنتیست چایخوری دستساز سنتی جاشمعی سنتی گل قرمزیظرف سرامیکی سنتیظرف سرامیکی سنتیست بشقاب و انار سنتی ست پرنده و انار سرامیکی سنتیست پرنده و انار سرامیکی سنتیماگ گل قرمزجاشمعی دو پرنده سنتیمرغ و خروس سرامیکی سنتیبشقاب سرامیکی سنتیکاسه سرامیکی سنتی ظرف شمسه سنتیظرف سرامیکی پرنده سنتیکبوتر سرامیکی سنتی گل سرخی ظرف گلدار سنتی پرنده ظرف سرامیکی سنتی پرنده کبوتر سرامیکی سنتی سبزانار سرامیکی سنتی

بازگشت به آرشیو هنرمندان
چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق