• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
هنرمندان چارق

هنرمندان چارق :


طراحی روشن

طراحی روشن

اگر شما به دوستتان یکی از لباس های طراحی روشن را هدیه بدهید، علاوه بر شاد کردن وی، او را تشویق کرده اید که  به سراغ کتابی که مرتبط با طرح آن لباس است برود و وقتی آن لباس را می پوشد، از بین رهگذران و افرادی که لباس او را می بینند، اگر فقط یک نفر در روز با آن طرح رابطه برقرار کند، شما کار بزرگی انجام داده اید.

طراحی روشن به جای کتاب هر کدام از لباس ها را تبدیل به برگی از ادبیات کشورمان کرد، که هدیه داده می شوند، پوشیده می شوند و بصورت تابلویی متحرک در جامعه هستند.

طراحی روشن یک فروشگاه نیست، طراحی روشن فرهنگ دادن هدایای خاص است، که در حال حاضر بوسیله تی شرت، مانتو، پیراهن، شال و… فعالیت دارد.

طراحی روشن تولیدی لباس نیست، طراحی روشن ادبیات، هنر، خوشحالی و ارزش را در قالب لباس به شما ارائه می کند.

این فرهنگ طراحی روشن است، فرهنگ هدیه دادن، هدیه ای که علاوه بر شادی، دارای محتوای هنری، ادبی و سنتی باشد.افتخارات :

شرکت در نمایشگاه های خصوصی تابلوم بپوش(نگار خانه سروش - نگارخانه حسین ترمه چی- نگارخانه میرعماد) نمایشگاه های جمعی(صنایع دستی تهران93-برج میلاد 94-صنایع دستی مشهد93)


تولیدات :
تیشرت سنتی ایرانی درویششال خوشنویسی عشق (گروه روشن)تیشرت سنتی ایرانی محرم یا حسین (ع)تیشرت سنتی ایرانی رستمتیشرت خوشنویسی سیاه مشقتیشرت سنتی خوشنویسی شال مرغ باغ ملکوتتی شرت هیچ طراحی روشنتیشرت خوشنویسی نعره عشقتیشرت خوشنویسی جانانتیشرت سنتی ایرانی رخصت

بازگشت به آرشیو هنرمندان
چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق