• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
هنرمندان چارق

هنرمندان چارق :


چرم دستدوز عارف

چرم دستدوز عارف

مشخصات :

محصولات گروه عارف از چرم مرغوب ایرانی تهیه شده و با ضمانت ارایه می شود . دوخت محصولات عمدتا شبیه به دوخت چرخ بوده که با دست و دو سوزن دوخته می شود که تلاش بر این است کوک ها منظم دوخته شود تا محصولی با کیفیت را به دست شما مشتریان برسانیم .

ویژگی ها :

از ویژگی های بارز محصولات، شکل دوخت ماست که نسبت به سایر دوخت ها و در قیاس با چرخ های صنعتی تولید کیف محکم تر و با نخهای موم زده ی زخیم تر ارایه می شود که باعث استحکام و طولانی شدن عمر دوخت کیف می شود. عارف چرم برای تمامی محصولات، یکسال ضمانت تعویض و یک عمر ضمانت تعمیر و باز سازی دوخت یا آستر کیف دارد. به همراه محصول یک کیسه از جنس پارچه متقال به شما تحویل می شود که در زمان استفاده نکردن از محصول آن را داخل کیسه قرار می دهید و نگهداری می کنید تا رطوبت و... آسیبی به محصول چرمی نزند. چرم دستدوز عارف با توجه به داشتن طراحان خوبريا، توانایی تولید کالای سفارشی دلخواه شما را دارد.

شروع سال فعالیت :

چرم عارف از سال 1391 شروع به فعالیت نمونه و طی چهار سال تلاش توانست رضایت شما مشتریان را نسبت به محصولات خود به دست آورد و هر روز با قدرت بیشتر در امر تولید محصول با کیفیت ایرانی قدم بردارد.


تولیدات :
دستبند چرم گره عارفکیف دوشی عقلاییکیف دوشی نارنجپاپیون چرمی عارفجاکارتی 4تایی عارفکیف دوشی کلاسیککیف دوشی طرح ترنجکیف لوازم آرایش عارفکیف چرمی مردانه آرمانکیف دستساز مردانه دیپلماتچدستبد چرمی  دستدوز هـ عارفکیف دوشی خاتونکیف پول گل بهارکیف دوشی طرح ترنگ عارفکوله پشتی چرمی مهدیسکیف دانشجویی عارف

بازگشت به آرشیو هنرمندان
چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق