• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
هنرمندان چارق

هنرمندان چارق :


آستین مچی

آستین مچی

گروه تولید آستین مُچی از سال 1392 کار خود را در زمینه طراحی و تولید چاپ روی انواع پارچه از جمله شال – روسری - مانتو- تیشرت آغاز نموده است و امروزه پس از گذشت 3سال از آغاز کار خود بطور حرفه ای و متمرکز در زمینه طراحی و تولید تیشرت مردانه و زنانه به کسب و کار پرداخته است . و با بهره گیری از دستگاه چاپ سیلک اسکرین و نیروی مجرب برای بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت، به کار خود ادامه میدهد و اکنون توانسته با توجه به طراحی خاص و چاپ منحصر بفرد در زمینه تولید تیشرت نامی کوچک اما معتبر در میان اهالی صنعت چاپ بدست آورد و همچنین آستین مچی این امکان را که مشتریان، طرح دلخواه و مورد نظرشان را روی تیشرت انتخابی بر تنشان کنند فراهم آورده است که این امر بخش ویژه ای را در تولیدات آستین مچی به خود اختصاص داده است.  در مورد لوگو : برگرفته از نوعی آستین لباس به نام آستین مچی است. توضیح بیشتر : از آنجایی که کار در زمینه تولید و طراحی چاپ و مخصوصا تیشرت است. نام را با این عنوان ثبت کردیم تا با محتوای کارمان همخوانی داشته باشد و از همه مهمتر اینکه نامی ایرانی باشد.

در مورد تیشرت ها جنس پارچه مورد استفاده در تولید تیشرت ها از پارچه سوپر پنبه یکرو و دورو 100 درصد نخ بدون آبرفت و کاهش کیفیت می باشد. و اینکه پارچه تولید داخلی بوده. که به سایر کشورها صادر میگردد. این پارچه درجه یک بوده .

در مورد چاپ : چاپ سیلک اسکرین قابل شستشو وبدون کاهش کیفیت و در میان انواع چاپ بعنوان پر کیفیت ترین ساز و کار چاپ در نظر قرار گرفته شده است . چاپ سیلک از قدیمی ترین انواع چاپ روی پارچه میباشد که قدمتی تاریخی دارد.

* نحوه شستشو تیشرت با آب سرد و عدم استفاده از اتوافتخارات :

برخی از مشارکت های جمعی آستین مچی:

شرکت در نمایشگاه بین المللی به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب خراسان جنوبی در سال 93 شرکت در نمایشگاه بین المللی به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب خراسان جنوبی در سال 95

شرکت در مسابقه طراحی لباس با استفاده از پارچه سنتی و کسب رتبه اول در خراسان جنوبی سال 95

برگزاری نمایشگاه انفرادی طراحی - چاپ و تولید مانتو در سال 92

برگزاری نمایشگاه انفرادی با نام "فکرتو بپوش" در زمینه چاپ و تولید تیشرت در سال 93 و دارای پروانه تولید ( کارت شناسایی صنعتگری ) از سازمان میراث فرهنگی.


تولیدات :
تیشرت محرمتیشرت ولنتاینتیشرت فرشتهتیشرت dreamersسوئیشرت Into A Plantسوِییشرت  dark Knight Risesتیشرت ساعت دلست جفتی تیشرت های ایرانی تیشرت میکیتیشرت hateتیشرت The Screamتیشرت بت من batmanست جفتی سویشرت ولنتاینتیشرت خاتون تیشرت psyسویشرت تایپوگرافیتیشرت ماسکتیشرت hamletست دوتایی تیشرت ولنتاینتیشرت جوکراز هوا و آینه ها تیشرت Romeo & Julietکیف چرمی دستدور تیشرت cantتیشرت اسرارتیشرت ایرانی سعدیسویشرت birdsتیشرت با چاپ دلخواه تیشرت خندهتیشرت میکیتیشرت timeسویشرت خلاقانه eyes graphicتیشرت ماریوتیشرت وطنمتیشرت تایپوگرافی زنانهست کیف و سویشرتسویشرت stark ست جفتی تیشرت عشقتیشرت سونسویشرت پرسپولیستیشرت timeکیف چرمی اسپرتست کیف و تیشرت تیشرت خلاقانه Yesterdayتیشرت عینکتیشرت i choose you  تیشرت وفاتیشرت آیکن تیشرت humanmindتیشرت ماتریکستیشرت زن تنهاتیشرت hateتیشرت messageتیشرت مکتیشرت بوف کورThe Mirrorتیشرت i feel good سویشرت pulpتیشرت Wolf and Wi-Fi تیشرت فروهرست جفتی سویشرت ولنتاینتیشرت خلاقانهتیشرت  Manتیشرت کت تیشرت Vitruvian-Manتیشرت سنتی ایرانی هیچست جفتی سویشرت ولنتاینسوئیشرت WHALEتیشرت MONDAYتیشرت callingتیشرت مرلینتیشرت دماوند

بازگشت به آرشیو هنرمندان
چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق