• چارق آگهی ، نیازمندیهای رایگان صنایع دستی، عتیقه جات و آثار هنری
0901 0901 544
هنرمندان چارق

هنرمندان چارق :


آستین مچی

آستین مچی

گروه تولید آستین مُچی از سال 1392 کار خود را در زمینه طراحی و تولید چاپ روی انواع پارچه از جمله شال – روسری - مانتو- تیشرت آغاز نموده است و امروزه پس از گذشت 3سال از آغاز کار خود بطور حرفه ای و متمرکز در زمینه طراحی و تولید تیشرت مردانه و زنانه به کسب و کار پرداخته است . و با بهره گیری از دستگاه چاپ سیلک اسکرین و نیروی مجرب برای بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت، به کار خود ادامه میدهد و اکنون توانسته با توجه به طراحی خاص و چاپ منحصر بفرد در زمینه تولید تیشرت نامی کوچک اما معتبر در میان اهالی صنعت چاپ بدست آورد و همچنین آستین مچی این امکان را که مشتریان، طرح دلخواه و مورد نظرشان را روی تیشرت انتخابی بر تنشان کنند فراهم آورده است که این امر بخش ویژه ای را در تولیدات آستین مچی به خود اختصاص داده است.  در مورد لوگو : برگرفته از نوعی آستین لباس به نام آستین مچی است. توضیح بیشتر : از آنجایی که کار در زمینه تولید و طراحی چاپ و مخصوصا تیشرت است. نام را با این عنوان ثبت کردیم تا با محتوای کارمان همخوانی داشته باشد و از همه مهمتر اینکه نامی ایرانی باشد.

در مورد تیشرت ها جنس پارچه مورد استفاده در تولید تیشرت ها از پارچه سوپر پنبه یکرو و دورو 100 درصد نخ بدون آبرفت و کاهش کیفیت می باشد. و اینکه پارچه تولید داخلی بوده. که به سایر کشورها صادر میگردد. این پارچه درجه یک بوده .

در مورد چاپ : چاپ سیلک اسکرین قابل شستشو وبدون کاهش کیفیت و در میان انواع چاپ بعنوان پر کیفیت ترین ساز و کار چاپ در نظر قرار گرفته شده است . چاپ سیلک از قدیمی ترین انواع چاپ روی پارچه میباشد که قدمتی تاریخی دارد.

* نحوه شستشو تیشرت با آب سرد و عدم استفاده از اتوافتخارات :

برخی از مشارکت های جمعی آستین مچی:

شرکت در نمایشگاه بین المللی به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب خراسان جنوبی در سال 93 شرکت در نمایشگاه بین المللی به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب خراسان جنوبی در سال 95

شرکت در مسابقه طراحی لباس با استفاده از پارچه سنتی و کسب رتبه اول در خراسان جنوبی سال 95

برگزاری نمایشگاه انفرادی طراحی - چاپ و تولید مانتو در سال 92

برگزاری نمایشگاه انفرادی با نام "فکرتو بپوش" در زمینه چاپ و تولید تیشرت در سال 93 و دارای پروانه تولید ( کارت شناسایی صنعتگری ) از سازمان میراث فرهنگی.


تولیدات :
تیشرت hateتیشرت کت تیشرت MONDAYست کیف و تیشرت تیشرت humanتیشرت وفاتیشرت زن تنهاتیشرت مرلینسوئیشرت WHALEست جفتی سویشرت ولنتاینتیشرت سونتیشرت ماسکتیشرت ولنتاینتیشرت ماریوتیشرت بت من batmanتیشرت The Screamتیشرت Vitruvian-Manتیشرت خاتون تیشرت دماوندmindتیشرت i feel good تیشرت ماتریکستیشرت تایپوگرافی زنانهتیشرت عینکتیشرت آیکن تیشرت خلاقانه Yesterdayتیشرت اسرارتیشرت timeتیشرت hamletتیشرت وطنمتیشرت جوکرتیشرت  Manتیشرت callingکیف چرمی دستدور تیشرت محرمتیشرت بوف کورتیشرت میکیتیشرت timeThe Mirrorتیشرت ایرانی سعدیتیشرت messageکیف چرمی اسپرتتیشرت فروهرست کیف و سویشرتسوِییشرت  dark Knight Risesست جفتی سویشرت ولنتاینست جفتی سویشرت ولنتاینسویشرت پرسپولیسست جفتی تیشرت های ایرانی سویشرت birdsتیشرت ساعت دلسویشرت pulpسویشرت تایپوگرافیتیشرت dreamersست جفتی تیشرت عشقاز هوا و آینه ها تیشرت خلاقانهسویشرت خلاقانه eyes graphicتیشرت فرشتهست دوتایی تیشرت ولنتاینتیشرت Wolf and Wi-Fi تیشرت psyسوئیشرت Into A Plantتیشرت مکتیشرت Romeo & Julietسویشرت stark تیشرت سنتی ایرانی هیچتیشرت hateتیشرت میکیتیشرت i choose you  تیشرت با چاپ دلخواه تیشرت خندهتیشرت cant

بازگشت به آرشیو هنرمندان
چارق
از اینکه به چارق می پیوندید خوشحالیم
به پنل کاربری خود وارد شوید
چارق
به چارق خوش آمدید

ایجاد حساب کاربری جدید
کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
چارق